مرکز آموزش زبان‌های خارجی نیروانا

مرکز آموزش زبان‌های خارجی نیروانا

لوگو نیروانا

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۳

۷۵۰۰۰ تومان

پیشنهاد می‌کنیم قبل از پر کردن فرم، راهنمای زیر را بخوانید:

توجه: برای شرکت در لاتاری ۲۰۲۳ متقاضی ثبت نام لاتاری حتما و حتما باید دارای پاسپورت باشد.

شرکت در لاتاری راحت ترین راه برای به دست آوردن گرین کارت آمریکا است و از این رو بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت به ایالات متحده را دارند اما شرایطشان برای مهاجرت کافی نیست، به دنبال شرکت در لاتری و بخت‌آزمایی خویش هستند. پذیرفته شدن در لاتاری گرین کارت امریکا به شما اجازه اقامت و کار در امریکا را می دهد که ارزش بسیار بالایی دارد. به طور معمول برای اقامت در امریکا تنها راه به صورت اقامت تحصیلی است که شما پس از فارغ‌التحصیلی در صورتی که رشته شما مطابق نیاز امریکا باشد گرین کارت می‌گیرید که برای اپلای برای این نوع گرین کارت باید هزاران دلار هزینه کنید. پس پربیراه نیست که می‌گوییم شرکت در لاتاری امریکا راحت‌ترین راه برای دریافت اقامت کار و زندگی در ایالات متحده امریکا است.

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۳ امریکا از تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۴ مهر ۱۴۰۰) شروع شده و در تاریخ ۹ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۸ آبان ۱۴۰۰) به پایان می‌رسد. اگر قصد شرکت در این دوره را دارید از طریق فرم زیر اطلاعات مورد نیاز را برای ما ارسال کنید تا بدون دغدغه و دردسر ثبت نام شما انجام شود.

چه افرادی برای ثبت‌نام در لاتاری باید پاسپورت داشته باشند؟

1 – فرد مجردی که قصد دارد به تنهایی ثبت نام کند.

2 – سرپرست خانواده ای که قصد ثبت نام در لاتاری دارد. فرزندان زیر ۱۸ سال که به همراه خانواده ثبت نام می کنند، نیازی به داشتن گذرنامه برای ثبت نام در لاتاری ندارند.

3 – اگر زن و شوهر قصد ثبت نام در لاتاری دارند و قصد دارند هر دو فرم ثبت نام را پر کنند و شانس قبولی‌شان را دو برابر کنند، حتماً باید هر دو پاسپورت معتبر داشته باشند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام لاتاری ۲۰۲۳

برای شرکت در لاتاری ۲۰۲۳ مدرکی از شما دریافت نمی شود. شما فقط یک فرم سفارتی تکمیل می‌کنید و اگر برنده لاتاری شدید آنوقت باید مدارکی برای سفارت آماده کنید. ما در ادامه فرم را برای شما قرار داده‌ایم که با پر کردن آن اطلاعات خود را برای ما می‌فرستید و ما شما را ثبت‌نام می کنیم و سپس گواهی ثبت‌نام شما را به همراه کد پیگیری برایتان ارسال می‌کنیم.

قابل توجه افراد متاهل متقاضی ثبت نام لاتاری:
در صورت ثبت نام هریک از زوجین نیاز به وارد کردن اطلاعات زیر برای زوج و فرزندان (در صورت وجود) در بخش توضیحات الزامی است. همچنین عکس همه افراد خانواده نیز باید بارگذاری شود.

1- نام و نام خانوادگی به لاتین/تاریخ روز، ماه، سال تولد به میلادی/محل تولد
2-میزان تحصیلات
3-وضعیت تاهل
4-عکس

ثبت‌نام لاتری برای متاهلین

توصیه می شود که افراد به صورت فردی ثبت نام نکنند. برای مثال اگر متاهل هستند به جای تک شانس، دو شانس برای برنده شدن دارند. به این معنا که مرد خانواده یک بار به عنوان سرپرست ثبت نام می کند و همسر و فرزندان به عنوان افراد تحت تکفل، و برای بار دوم خانم خانواده به عنوان سرپرست و مرد و فرزندان به عنوان افراد تحت تکفل. در این صورت اگر هرکدام برنده شوند، کل خانواده ویزا دریافت می‌کند.

مشخصات عکس لاتاری 2023

برای تهیه عکس لاتاری گرین کارت ایالات متحده باید نگاهتان مستقیم به دوربین باشد. زمینه عکس روشن و سفید.باشد، عکس رنگی و بدون عینک و سمعک باشد. برای خانم‌های محجبه امکان ارسال عکس با حجاب هم وجود دارد، اما گردی صورت باید کامل در عکس پیدا باشد و بهتر است گوش‌ها نیز پیدا باشد. گردن و سرشانه‌ها نیز باید در کادر عکس وجود داشته باشد. در پس‌زمینه سایه نیافتاده باشد و هیچ سایه‌ای نیز روی چهره نباشد، حتا سایه موها (بهتر است چراغ بالای سرتان را خاموش کنید و هنگام عکاسی نور را از روبرو بتابانید). عکس نباید به هیچ عنوان تاری داشته باشد.

اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر در مورد مشخصات عکس لاتاری را در اینجا ببینید.

واریز مبلغ به شماره کارت

8673 0293 2913 5022

به نام امیرپرویز بهرامی

مشخصات متقاضی

عملیات ارسال اطلاعات، به دلیل وجود بارگزاری تصاویر، ممکن است چند دقیقه طول بکشد. لطفا صبور باشید.

با آرزوی برنده شدن شما در لاتاری ۲۰۲۳

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۰