مرکز آموزش زبان‌های خارجی نیروانا

مرکز آموزش زبان‌های خارجی نیروانا

لوگو نیروانا

کلاس آنلاین زبان

آموزش آنلاین زبان از نظر نتیجه کلی و تاثیر یادگیری، چندان فرقی با کلاس های حضوری ندارد. اما به هر حال تفاوت هایی جزئی در روند آن ها وجود دارد.

با توجه به شرایط پیش آمده و شیوع گسترده ویروس کرونا، و عدم قطعیت در خصوص پایان دوره شیوع این بیماری و رفع خطر قطعی آن، ما در آموزشگاه نیروانا بر آن شدیم تا برای استمرار آموزش زبان‌آموزان و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه، کلاس های زبان را به صورت آنلاین برگزار نماییم.

به همین منظور در این یادداشت مزایا و معایب کلاس های آنلاین زبان را بررسی کرده ایم تا شما با دیدی بازتر برای شرکت در این کلاس ها تصمیم بگیرید.

آموزش آنلاین زبان

در نظر داشته باشید که برگزاری کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان نیروانا دائمی نیست و به محض اتمام دوره شیوع ویروس کرونا به روال عادی کلاس های حضوری برخواهیم گشت.

مزایای آموزش آنلاین:


دسترسی آسان

برای شرکت در کلاس های آنلاین زبان نیاز نیست از منزل خارج شوید. به خصوص در شرایط کنونی این مهمترین کلاس های آنلاین زبان است. شما در منزل به وسیله موبایل، لپ‌تاپ، تبلت و یا کامپیوتر می توانید در این کلاس ها شرکت کنید.

تعامل بیشتر

در کلاس های آنلاین زبان‌آموزان اعتماد به نفس بیشتری برای برقراری ارتباط دارند و در مباحث کلاس می توانند تعامل بیشتری با استاد و دیگر زبان‌آموزان داشته باشند. به همین دلیل یادگیری در تمام زبان‌آموزان یک کلاس تعادل بیشتری نسبت به کلاس های حضوری خواهد داشت.

امکان ضبط کلاس ها

شما این امکان را دارید که هر جلسه از کلاس را ضبط کنید و هر وقت که خواستید دوباره آن را مرور کنید. به این ترتیب حتا اگر شما نتوانید در یک جلسه از کلاس خود حضور داشته باشید، با دریافت نسخه ضبط شده آن می توانید به کل مطالب کلاس دسترسی پیدا کنید.

مناسب برای افراد پرمشغله

دو ویژگی که قبل تر گفته شد، یعنی دسترسی آسان و امکان ضبط کلاس ها، باعث می شود که کلاس های آنلاین بسیار مناسب برای افراد پرمشغله باشد و به آن ها این امکان را بدهد که بتوانند به یادگیری زبان بپردازند و از مزایای آن استفاده کنند.

آموزش زبان آنلاین

معایب آموزش آنلاین:

نیاز به وسایل جانبی

برای شرکت در کلاس های آنلاین شما دست‌کم نیاز به یک موبایل هوشمند، تبلت، لپ‌تاپ و یا کامپیوتر دارید. گرچه این روزها اکثر افراد حداقل دسترسی به یکی از این وسیله ها را دارند، اما با اینحال ممکن است برخی افراد به همین دلیل نتوانند در دوره های مجازی شرکت کنند.

نیاز به اینترنت

گرچه آموزش آنلاین و حضور در دوره های مجازی هزینه های رفت و آمد را از نظر مالی و زمانی برطرف می کند، اما به هر حال هزینه اینترنت را به هزینه آموزش اضافه می کند. البته این هزینه چندان زیاد نیست و نسبت به رفت و آمد کلاس های حضوری صرفه اقتصادی دارد.

لزوم آشنایی با فضای مجازی

یکی از بزرگترین مشکلاتی که شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان وجود دارد این است که برخی از زبان‌آموزان یا والدین آن ها ممکن است به دلیل آشنایی کمی‌ که با فضای مجازی دارند از شرکت در این کلاس ها واهمه داشته باشند و ترجیح دهند از شرکت در آن صرف نظر کنند.

نتیجه گیری

با توجه به مطالبی که گفته شد اگر شما یادگیری زبان علاقه دارید و تاکنون وقت و هزینه زیادی صرف آن کرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم که تا اتمام شیوع بیماری کرونا در کلاس آنلاین زبان آموزشگاه نیروانا شرکت کنید تا خدشه ای در روند آموزش شما بوجود نیاید.

امیدواریم هرچه زودتر با همراهی یکدیگر این شرایط را پشت سر بگذاریم و بار دیگر در کلاس های حضوری پذیرای شما و عزیزانتان باشیم.

تا شکست کامل ویروس کرونا در خانه می مانیم و به توصیه های بهداشتی عمل می کنیم.

برای شرکت در کلاس آنلاین زبان با ما تماس بگیرید.

مشاهده کلاس های آنلاین آموزشگاه نیروانا

مطالب مرتبط: